IMG 560911 березня 2016 року лабораторні заняття на  тему «Спостереження одного з уроків основ здоров’я та обґрунтування практичної, ігрової, індивідуальної та колективної діяльності учнів» студенти 31 ПО(і) та 32 ПО(а) груп коледжу провели на базі Білоцерківської першої гімназії – школи І ступня.

Відкритий урок «Корисні та шкідливі звички» для студентів 31 ПО(і) групи підготувала класовод 4-Б класу Очеретяна Зіна Іванівна, яка показала особливості роботи вчителя за програмою «Інтелект України».

Інтерактивний урок з основ здоров’я для студентів 32 ПО(а) групи провела класовод 3-А класу Негребецька Олена Володимирівна.

Студенти мали змогу спостерігати не лише практичну, ігрову, індивідуальну та колективну роботу учнів на уроці, а процес набуття необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самооцінки, швидких реакцій і раціональної організації навчальної праці

Адміністрація коледжу вдячна заступнику директора гімназії з навчально-виховної роботи Покотило Л.М., вчителям Очеретяній З.Я. та Негребецькій О.В. за співпрацю у підготовці майбутніх фахівців освіти.

IMG 5600     IMG 5610