DSC7004Зустріч із юністю, зі студентськими роками – для кожної людини довгождане свято. Саме тому 26 березня 2016 року у КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбулося вже традиційне для останньої суботи першого весняного місяця Свято зустрічі з випускниками.

На гостину до рідного навчального закладу завітали випускники 1991, 1996, 2011-2015 років. Проведення такого заходу, насамперед, зближує тих, хто зараз навчається у коледжі, і тих, для кого роки навчання вже позаду. Адже в усіх присутніх на святі є спільне, що об’єднало цього дня усіх. Це слова «педучилище» або «педколедж». І нехай на гостину завітали часом солідні люди, але вони для закладу, для викладачів завжди залишаються юними, допитливими, сповненими мрій і сподівань.

Якими ж вони повернулися до нас сьогодні? Якими спогадами хотіли поділитися? Який досвід хотіли б передати нинішнім вихованцям коледжу? Відповіді на ці запитання і викладачі, і студенти отримали під час святкової зустрічі: випускники радо ділилися своїми здобутками під час анкетування, залишали побажання на святковій листівці, а під час святкового концерту мали змогу не лише переглянути творчі номери у виконанні студентського хору, гурту «Мальви» (керівник А. П. Андрєєва), студенток 21 ОМ групи Мазур Д., Деркач О., Клопенко В., вихованців студентки 20 ПОі групи Ковтун Д., а й проявити себе, організувавши та провівши вітання коледжу з наступаючим 30-річчям, намалювавши святкову стіннівку, прорекламувавши рідний навчальний заклад, розказавши про найвагоміші події свого життя та склавши формулу «Як досягти успіху в житті?».

І нехай за плечима наших випускників багато прожитого і пережитого, пронесеного і перенесеного, побаченого й почутого, але  цього дня вони змогли повернутися думками в юність, радісні студентські свята й буденний вир життя.

Ми ж завжди раді бачити їх у стінах Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу!

 

 DSC7025      DSC7032
   
 DSC7041      DSC7121

 

Переглянути більше світлин >>>>>