DSC7004Чи існує в Україні справжня еліта, яка може створити дійсно ефективний державний механізм і буде стрижнем громадянського суспільства ? Хто може краще вирішити проблеми студентів, ніж вони самі ? Так, усі ці запитання є сьогодні актуальними, але вони не є риторичними, бо відповідь на них існує! Усе починається зі студентства, органів студентського самоуправління, які згідно Закону України «Про вищу освіту», стаття 38 «Студентське самоврядування» покликані захищати права студентів, забезпечувати якісний зв'язок з адміністрацією вищого навчального закладу, сприяти гармонійному розвитку особистості студента, формуванню у нього навичок майбутнього організатора, керівника.

У Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі студентське самоврядування працює, щороку поновлюючись і шукаючи шляхи вирішення студентських питань та реалізації цікавих ідей сучасної молоді. Воно здійснюється на рівні академічних груп, гуртожитку, коледжу. З урахуванням вимог часу, із метою удосконалення форм і методів роботи студентського самоврядування, формування у студентської молоді активної громадської позиції, розвитку лідерських здібностей студентською радою самоврядування коледжу було прийнято рішення провести Декаду студентського самоврядування в коледжі. Справа клопітка, проте серйозна та важлива. Вона вимагає певних творчих зусиль, ініціативи та підтримки з боку адміністрації і викладачів. Але приємно, що домінуючим напрямком діяльності педагогічного колективу Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу є безперервна робота над тим, щоб студенти отримали глибокі й міцні знання та під час самостійної педагогічної діяльності були здатні самостійно вирішувати конкретні практичні ситуації, аналізувати проблемні питання сучасного навчально-виховного процесу.

Доволі насиченим, багатим на заходи і враження стала Декада студентського самоврядування. Студентська рада коледжу залучила до проведення занять найактивніших студентів, які стали дублерами викладачів англійської мови, світової та української літератур, основ правознавства, рисунку, географії тощо. Шевель Є. та Філяєва А. (студенти 31 ПОі групи) підготували та провели відкриті показові уроки з природознавства на базі СЗОШ № 12 м. Білої Церкви. А студенти-другокурсники та третьокурсники проведи відкриті виховні заходи та показові уроки, продемонструвавши свої професійні уміння та навички для студентів коледжу.

№ 
з/п

Група

Прізвище, імя

Дисципліна

Група,  в якій проводиться дисципліна

Тема заняття

1

13 ПО(а,і)

Ковтун Карина

Українська література

13 ПО(а,і)

Ю. Яновський. «Вершники»

2

201СП

Булка Тетяна

Соціальна робота в Украіні

101 СП

Окремі та загальні технології соціальної роботи

3

201СП

Біда Аліна

Основи соціально-правового захисту особистості

201 СП

Семінарське заняття. Соціально-правові гарантії дітей-біженців України

4

201 СП

Кравченко Катерина

Загальна психологія

101СП

Пам’ять

5

201 СП

Поліщук Катерина

Вікова психологія

201СП

Психологічні основи освітніх технологій

6

22 ПО(а)

Пустовіт Валерія

Хоменко Олеся

Зарубіжна література

13 ПО(а,і)

Альбер Камю. "Чума". Антифашистське спрямування роману-притчі "Чума".

7

22 ПО(а)

Хоменко Олеся

Чепік Людмила

Географія

22 ПО(а)

Науково-технічна революція. Паливно-енергетичний комплекс. Металургія і машинобудування. Хімічна промисловість. Харчова і легка промисловість. Лісова і деревообробна промисловість.

8

21ПО(і)

Ярмола Ян

Англійська мова

21 ПО(і)

Мистецтво

9

21ПО(і)

Стасюк Наталія

Історія України

21 ПО(і)

Хрущовська відлига

10

101СП

Котлинська Вероніка

Культурологія

22ПО(а)

"Культура Нового часу"

11

11ОМ

Маслянчук Наталія

Правознавство

11ОМ

Семінарське заняття. Адміністративне право

12

11ОМ

Волощук Олександра

Правознавство

11ОМ

Семінарське заняття. Адміністративне право

13

11ОМ

Тихонова Анастасія

Англійська мова

11ОМ

Відомі художники світу

14

11ОМ

Гапоненко Алла

Англійська мова

11ОМ

Відомі художники світу

15

21 ОМ

Товкан Віталій

Рисунок

21ОМ

Відомості про правила малювання об’ємних предметів у кутовій преспективі. Малювання з натури коробки.

 

«Провівши заняття з історії України у 22 ПО(а) груп,і у мене залишилося дуже багато позитивних вражень. По-перше, заняття сподобалось тому, що студенти були активними та уважними, до викладача ставилися з повагою. По-друге, готуючись до проведення пари, я дізналася багато нового та поглибила свої знання із вже вивченого матеріалу. По-третє, мені дуже хотілося б, щоб тижнів студентського самоврядування було більше, аби студенти в більшій мірі могли реалізовувати свої майбутні професійні навички».

Стасюк Наталія, студентка 21 ПО(і) групи

 DSC7004  DSC7004
   
WP 20160315 11 47 04 Pro WP 20160315 12 46 46 Pro