Виграй грант на річну оплату свого навчання
 
З 2018 році розпочато соціальний проект “Scholarship в Україні”, в якому українські студенти можуть отримати гранти на сплату навчання у вищих навчальних закладах та коледжах України або сплату додаткових навчальних курсів.
3 вересня розпочато новий конкурс для студентів коледжів України в межах проекту “Scholarship в Україні”. Надається грант на сплату навчання на суму 10 000 грн. Для студентів, які посядуть 2-і та 3-і місця заохочувальні грошові призи.
Запрошуємо ваших студентів взяти участь в соціальному проекті Scholarship в Україні та виграти грант 10 000 грн на сплату одного року навчання в вашому коледжі. 
 
Щоб отримати грант на навчання, необхідно написати конкурсну роботу та захистити її перед журі. Теми робіт визначатимуться в кожному конкурсі проекту окремо, виходячи зі сфери діяльностігрантонадавача.
Участь у конкурсі безкоштовна. Детальні умови умови - на сайті конкурсу https://scholarship.in.ua/uk/golovna/ та сторінці грантонадавача https://www.kredit-ok.com/grant-college/ .
 
Основна мета проекту Scholarship в Україні для коледжів - це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так і гуманітарних та економічних. Також показати, що поняття ”престижності” професії полягає в якісному навчанні будь-якої спеціальності і відповідальній роботі та що здібності та знання можуть приносити прибуток вже зараз. 
Вже було проведено три конкурси проекту “Scholarship в Україні”. Захист робіт проходив у м.Дніпро. Детальніше про результати конкурсу можна дізнатись на сайті.
 
 
Запрошуємо студентів денної та заочної форм навчання 

Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу взяти участь у соціальній програмі Scholarship.