DXvkkqbHvn412-14 травня 2016 року члени студентської ради Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу Погоріла Марина, Кубашевська Наталія, член студентського профкому Шевель Єлизавета взяли участь у обласній патріотичній акції «Подорож крізь століття», спрямованій на відродження історико-культурних та господарських традицій українського козацтва. Захід проходив на території Бородянського району в селі Пилиповичі у форматі таборівки.

Юним козакам та козачкам провели майстер-класи справжні козаки та майстри ремесел козацьких часів Вони навчали молодих людей козацьким звичаям, випробовували у різних конкурсах, навчали ходити у байдані, їздити верхи на конях, стріляти з лука та самопала. А ще учасники заходу готували справжні козацькі страви.

Крім того, у рамках заходу відбулася зустріч студентської молоді Київщини з представниками клубу історичної реконструкції козацької доби. Їх було ознайомлено з традиційним козацьким одягом, предметами вжитку, зброєю козаків. Під час таборівки проводилися лекції, семінари, бесіди, практикум із застосування зброї, майстер-клас із вишивання серветок, а також різноманітні інтерактивні програми на патріотичну тематику.

4WTjRG2pKTo       9UtYK60TD18       j7XKfxshia8