IMG 317717 травня 2016 року у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка (м. Київ) відбулося урочисте закриття ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та нагородження переможців Всеукраїнського етапу цього престижного конкурсу, яке відбулося за сприяння Ліги українських меценатів, письменників, громадських діячів.

Вважаю, що захід, на який були запрошені переможці конкурсу та викладачі, що їх підготували, покликаний підвищувати престиж української мови. На урочистому нагородженні була присутня і я, студентка 41 ПОі групи Герун Тетяна, переможниця (ІІ місце) Всеукраїнського етапу даного конкурсу, мій викладач української мови Власюк Євгенія Василівна та одногрупниця Бурдун Тетяна,  які підтримували, допомагали, вірили у мою допомогу.

Урочисте дійство відбувалося в атмосфері гордості за юних знавців української мови. Увага журналістів, політиків, громадських діячів до такого важливого питання, як патріотичне виховання і будівництво української державності, підтверджує той факт, що наша мова – це наше майбутнє!

Висловлюю слова подяки викладачам української мови коледжу – справжнім професіоналам своєї справи, зокрема Власюк Є. В., яка готувала мене до кожного етапу конкурсу, сформувала розуміння важливості знання рідної мови. Щиро вдячна Ірині Фаріон, яка під час нагородження, зокрема премією Союзу українок Австралії, висловила щирі слова підтримки і вдячності. Вважаю, що така підтримка школярів та студентів необхідна, в першу чергу, для того, щоб дати стимул працювати над собою й надалі.

Щиро вдячна, Герун Тетяна.

IMG 3183          IMG 3262           IMG 3311