DSC8315

"...піклування про здоров’я - найважливіша робота вихователя.
Від життєрадісності, бадьорості залежить духовне життя,
світосприйняття, розумовий розвиток, віра у свої сили".

В. Сухомлинський

Повноцінний фізичний розвиток та здоров’я студентів коледжу − основа формування особистості. Вагомий вплив на зміцнення здоров’я здійснюють викладачі фізичного виховання під час занять фізкультури, рухливих та спортивних ігор. Такі заходи систематично проводяться в нашому закладі, використовуються різноманітні форми роботи зі студентами. Так цікаво та насичено 20 травня 2016 року було проведено День здоров’я та цивільної оборони.

Мета заходу: спонукати студентів до здорового способу життя, розвивати  та удосконалювати фізичні якості: координацію рухів, спритність, гнучкість та швидкість; підняття емоційного тонусу студентів.

Підготувала та провела захід циклова комісія викладачів фізичного виховання, захисту Вітчизни (ДПЮ), БЖД та охорони праці спільно з профспілковим комітетом коледжу.

Під час Дня здоров’я та цивільної оборони були проведені конкурси командної емблеми та девізу, спортивної газети «Спорт – посол миру». Студенти коледжу із задоволенням взяли участь у спортивних змаганнях з міні-футболу, з одягання протигазу, у комплексній естафеті. Особливо всім присутнім  запам’ятався фінальний конкурс програми Дня здоров’я та цивільної оборони – конкурс «Сніданок туриста та туристична пісня».

Спортивно-ігрова, конкурсна форма проведення та нетрадиційне обладнання, що використовували викладачі фізичного виховання, дали змогу утримувати стійкий інтерес студентів протягом усього заходу.

Жоден із учасників не лишився без призів. А команди отримали грамоти, дипломи і солодощі від профспілкового комітету коледжу.

Ось так цікаво було проведено День здоров’я та цивільної оборони. Саме така робота з фізичного виховання створює умови для емоційно-психологічного благополуччя студентської молоді коледжу, тому що здійснює вплив на розвиток розуму, виховання характеру, сприяє засвоєнню знань та умінь. 

 DSC8269    DSC8278    DSC8492

 

Переглянути більше світлин >>>>>