aTPdzNkA0kЗ 31 травня по 8 червня 2016 р. студенти 32 ПО(а) групи Балан Т. О., Баришевська В. В., Гладиш Л. О., Закрасняний А. О, Збанок К. В., Кириленко Л. І. та Костик В. В. пройшли педагогічну практику в Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов №9 на посаді вожатого-волонтера.

За час практики студенти ознайомилися з основними видами позакласної роботи в англомовному таборі «MerryLand», старанно готувалися до кожного виду діяльності.

Юні волонтери на заняттях прищеплювали учням інтерес до вивчення англійської мови та формували у підростаючого покоління національну та інтернаціональну свідомість. Із цією метою використовували різноманітні форми та методи роботи з дітьми, підтримували ідеї своїх вихованців та допомагали втілити їх у життя, проводили цікаві бесіди, квести, спортивні змагання, творчі конкурси та природничі проекти, які виховували в учнів доброту, чуйність, щедрість, повагу до старших, любов до прекрасного та бережливе ставлення до навколишнього середовища.

2c7ULb4OGDE   f 7KmakXfa0
     
CwWOOechM0Q   gc16RsXuP2I
     
P0l93 5QoNQ   ZwvJ8TzR mU