20.09.0118 вересня 2016 року в приміщенні Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України в рамках проекту "Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні" при підтримці уряду Японії координатор Центру Волонтеріату, студентка 201 СП групи Котлинська Вероніка організувала пісочну терапію, яка сприяла розвитку дрібної моторики та емоційному розвантаженню дитини. До проведення майстер-класу була залучена студентка  21 ПО(і) групи Юрченко Анастасія.

Пісочна терапія сьогодні є одним з найбільш популярних методів психологічної допомоги дітям. Завдяки цьому відносно новому методу у дитини розвивається здатність до самовираження і творчого сприйняття світу.  Хочеться зазначити, що це був незвичайний пісок, а кінетичний, він дуже цікаво поводиться. Якщо його прим’яти – стає щільним, якщо натиснути на нього – розпадеться. Він також зовсім не липне до рук. Фігурки, які діти ліпили з цього піску, чудово  зберігали свою форму. Діти настільки захоплююче виконували різні техніки роботи з піском, що навіть батьки охоче приєднались до дитячої забави.

Гра “Крокодил”, яку на завершення майстер-класу провели студенти педагогічного коледжу, допомогла проявити акторські здібності кожного учасника та зміцнила командний дух.

20.09.02