batlМіжнародний день миру був проголошений у 1981 році Резолюцією Генеральної Асамблеї A/RES/36/67. Започаткування Дня миру свідчить про те, що ООН спрямовує свої зусилля на підтримку миру в усьому світі та закликає всіх людей на планеті згуртуватися на шляху досягнення цієї мети. У 2002 році Президент України підписав Указ від 05.02.2002 № 100/2002, яким проголосив 21 вересня Національним Днем миру.

У 2014 році Організація Об`єднаних Націй обрала тему «Право народів на мир», щоб ще раз наголосити на важливості принципів, закладених Декларацією Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир, із центральним твердженням про те, що стійкий прогрес людства та реалізація прав людини залежить від миру та безпеки.

Щороку різні заходи та кампанії проходять в усьому світі з метою привернути увагу до масштабної роботи в підтримку миру, а також задля того, щоб поширити інформацію серед окремих осіб, громад задля глибшого розуміння проблем, які перешкоджають мирному співіснуванню та обміну інформацією та досвідом для його досягнення.

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття. Знамениті люди - Джордж Клуні, Едвард Нортон, Шарліз Терон, Стіві Уандер та інші беруть участь в якості Посланців миру й привертають увагу людей в усьому світі до важливості миру.

У КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» уже другий рік поспіль ця подія відзначається танцювальним флеш-мобом. Цього ж року студенти закладу вирішили запропонувати новий підхід до традиційного заходу, організувавши танцювальний батл між відділеннями. І хоча учасники заходу вирізнялися своїм баченням розкриття теми, але об’єднало їх спільне прагнення миру у всьому світі, і в Україні зокрема.