IMG 20161215 18301815 грудня 2016 року профспілковий комітет КВНЗ КОР «Білоцерківський педагогічний коледж» організував незабутню поїздку працівників закладу до міста Києва на ювілейний концерт народних артистів України – квартету «Гетьман».

Ось вже 25 років у виконанні учасників квартету звучать естрадні та народні пісні, джаз та класика. У глядацькій залі Національного палацу мистецтв «Україна» зібралося біля чотирьох тисяч шанувальників «Гетьманів» з різних куточків України, які тепло вітали ювілярів оваціями, квітами та піснями.

Крім нових пісень, у святковій програмі звучали і пісні-візитівки колективу, з яких починався квартет у 1991 році, зокрема "Вишенька-черешенька", "Моя рідня", "Танго кохання", а також "Нам є що захищати", "Вітчизна", що і зараз надзвичайно актуальні.

Глядачі були в захопленні від пісень та танцювальних композицій у виконанні друзів «Гетьмана» – зірок української естради, видатних колективів, які прийшли привітати артистів з ювілеєм, серед яких: Павло Зібров, Анатолій Матвійчук, Оксана Білозір, Тетяна Піскарьова, Олег Шак, Оксана Пекун, Олександр Злотник, Вадим Крищенко, ансамбль імені Вірського, ЗСУ, Національної гвардії, оркестр народних інструментів під керуванням Віктора Гуцала.

У піснях квартету "Гетьман" – світла душа і велике кохання, життя України та її доля, історія українців і наш сьогоднішній день!

IMG 20161215 210522