DSC3635Вже третій рік на базі гуртка превентивного виховання «Перлина» працює агітбригада «Лідер» у КВНЗ КОР «Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу» (керівник Литвин О. П.), яка пропагує здоровий спосіб життя.

Девіз агітбригади: «Якщо бути – то кращими! Якщо жити – то здоровим!» Тема чергового виступу агітбригади для студентів І-ІІІ курсів коледжу «Імунітет – основа здоров».

Учасники агітбригади нагадали, що кожна людина хоча б раз у житті, але хворіла на грип, і цього року грип теж не оминув нас. Майстерно розігравши різні життєві ситуації, вони відповіли на запитання, що не можна робити і що треба робити при перших ознаках захворювання на грип. Наголосили, щоб не захворіти грипом, треба дбати про свій імунітет.

У вузькому значенні імунітет – несприйнятливість організму до інфекційних та неінфекційних агентів та речовин. А загалом імунітет – це здатність організму підтримувати нормальне функціювання під впливом зовнішніх факторів. Довели, що імунітетоснова здоров’я.

Виступаючі переконували присутніх, що профілактика все-таки краще, ніж лікування, і звернули увагу на продукти для підвищення імунітету: часник, мед, імбир, риба, чай, йогурт, горіхи, овочі з яскравим забарвленням та закликали вживати їх, щоб бути здоровими цілий рік!

 DSC3641      DSC3651