06.12.01День святого Миколая – чисте, світле, добре, традиційне свято, яке з нетерпінням чекають усі діти. Для дорослих – це нагода продемонструвати свою любов, стати на деякий час добрими чарівниками, подарувати частину своєї душі. Для дітей воно стає чарівною казкою. Всім відомо, що в День святого Миколая кожен заслуговує на маленьке диво.

Тож 19 грудня 2016 року студенти КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» взяли участь у благодійному ярмарку до Дня святого Миколая.

Хочеться зазначити, що благодійні ярмарки нашого коледжу вже стали традицією. Метою було не просто зібрати кошти, а показати, що українські студенти свідомі та навіть у своє свято не забувають про добрі справи.

Ярмарок розпочався з вітального слова Святого Миколая та його помічника Янгола. Вестибюль коледжу враз наповнився ароматом смаколиків: різноманітних млинців, вареників, пиріжків, тістечок, тортів, − які приготували на свято студенти коледжу та їх батьки.

Зібрані під час заходу кошти, а це 3180 гривень 50 копійок, студенти вирішили витратити на новорічні подарунки вихованцям Білоцерківського дитячого оздоровчого центру "Шанс" та Білоцерківського дитячого будинку-інтернату, а частину грошей передати на лікування 13-річному сину демобілізованого військовослужбовця Шкулію Данилу, у якого внаслідок ДТП закритий перелом лівої ключиці зі зміщенням та закритий перелом обох кісточок правого гомілковостопного суглобу.

Наші студенти не байдужі до чужого горя і завжди готові прийти на допомогу іншим!

06.12.02 06.12.04 06.12.04
06.12.04 06.12.04 06.12.04