DSC455213 лютого 2017 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»  з нагоди річниці Революції гідності та вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні відбувся круглий стіл «Революція гідності. Герої Небесної Сотні», який організувала та провела викладач суспільних дисциплін Донченко Ю.В.

Метою заходу було вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, виховувати патріотичну свідомість студентів, розвивати бажання стати гідними громадянами України; сприяти зацікавленості і бажанню виявляти патріотичні якості в повсякденному житті.

Цікавими та змістовими були роботи учасників заходу:

  • «Істина людини – те, що робить її людиною», Ковальчук Карина (33 ПО(а) група)є

  • «Лиш боротись – значить жить», Чепік Людмила (32 ПО(а) група).

  • «Хто вмирає в боротьбі – у серцях живе по віки», Філіпова Ірина (33 ПО(а) група).

  • «Героїв кулі не злякають», Пустовіт Валерія (32 ПО(а) група).

  • «Герої Небесної Сотні», Сушинська Зоя (32 ПО(а) група).

Колись славнозвісний 35-ий президент Америки Джон Кеннеді сказав: «Нація виявляє себе не лише в людях, яким вона дає життя, але й у тих, яким людям вона віддає почесті, яких людей пам'ятає». Тому пам’ятати – це обов’язок кожного свідомого українця, пам’ятати тих Героїв, які прагнули зробити усе, щоб у нас було гідне майбутнє, і віддали за цю мрію найдорожче – своє життя. Всі ми стали свідомі того, що за мрію потрібно боротися до кінця, і цього навчив нас подвиг Небесної Сотні…

Слава Україні! Слава Героям Небесної Сотні!

 DSC4556    DSC4599

 

Біда Анжеліка,
член інформаційного сектору