20.02.01Психологічна служба коледжу продовжує працювати над груповою згуртованістю студентського колективу. Це питання важливе, бо від рівня розвитку колективу, ступеня його згуртованості залежить ефективність роботи групи, а також психологічний комфорт кожного її учасника. 

З 13 до 16 лютого 2017 року практичним психологом коледжу Петраш Ж. О. було проведено заняття з елементами тренінгу «Згуртованість колективу» для студентів II курсів. Захід був спрямований на розвиток комунікативних навичок, толерантності студентів та підвищення рівня згуртованості групи.

Всі учасники заняття із задоволенням виконували практичні завдання (інтерактивні вправи, рольові ігри, роботу в групах), мета яких – формування партнерської установки в спілкуванні, удосконалення   навичок розуміння та прийняття інших людей, їх внутрішнього душевного світу,  оволодіння навичками спільного вирішення завдань, самоаналізу та подолання можливих психологічних бар’єрів.

Півтори години веселої, невимушеної і водночас ефективної роботи дали змогу кожному учаснику психологічного заходу по-новому подивитися на своїх одногрупників, знайти спільні риси, навчили молодь розуміти й поважати індивідуальні якості кожного та працювати в команді.

 

20.02.02   20.02.03