06.12.01 Ти велична і проста.
Ти стара і вічно нова.
Ти могутня, рідна мово!
Мова – пісня колискова.
Мова – матері уста.

І. Багряний

Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

21 лютого представники всіх націй і народностей у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам.

Українська мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей.

Гарним звичаєм нашого коледжу є святкування Міжнародного дня рідної мови. Інформаційний сектор студентської ради коледжу разом з викладачем української мови та літератури Бородійчук Г. П. підготували мовознавчий брейн-ринг для студентів І курсу.

Знання студентів нашої рідної мови було оцінено компетентним журі у складі:

• Власюк Євгенії Василівни;

• Леонової Ольги Анатоліївни;

• Корчинської Наталії Юріївни;

• Бородійчук Галини Петрівни;

• Лобко Таїсії Валеріївни.

У ході змагань студенти проявили неабияку обізнаність у правилах української мови, креативність та любов до рідного слова. За результатами турів місця розподілились таким чином:

І місце - 11ПО(і) група

ІІ місце – 101СР, 13 ПО(ф) групи

ІІІ місце – 12 ПО(а), 11 СО(ом) групи

Щиро вітаємо переможців і кожному бажаємо натхнення й успіху! Віримо у майбутнє нашої мови, у світлу долю української нації, бо мова – це найвищий дар людини й народу.

Любімо рідну мову, бережімо і плекаймо її!

Філіпова Ірина,

голова інформаційного комітету коледжу

06.12.01 06.12.01 06.12.01 06.12.01 06.12.01 06.12.01