У сучасної молоді є тисяча шляхів для розвитку, самореалізації, безліч можливостей та способів проявити себе у найрізноманітніших галузях. Студентські наукові конференції – це хороший шанс спробувати себе в науці. Можливо, для когось вони навіть стають першим кроком на шляху до вченого ступеня доктора наук.

15 березня 2017 року на базі БНАУ відбулась державна студентська науково-практична конференція під назвою "Актуальні питання культурології, лінгвістики та педагогіки". Метою конференції було пробудити інтерес молоді до науки, і коли зранку я побачила кілька десятків зацікавлених очей, що з нетерпінням чекали на початок конференції та свій виступ, я зрозуміла, що ціль конференції уже є стовідсотково досягнутою.

Особисто мене зацікавила секція "Філологія як засіб реалізації міжпредметних зв'язків у підготовці майбутніх фахівців", тому я виступила з доповіддю на тему "Особливості функціонування англійських фразеологічних одиниць з антропонімами". У ході підготовки я дослідила безліч англійських фразеологізмів з антропонімічним компонентом, і у своїй роботі висвітлила роль антропонімів у складі фразеологічних одиниць, джерела їх походження та види модифікацій ФО такого типу.

Мої старання не були марними: я отримала I місце й була нагороджена почесною грамотою (хоча грошовому призу була б більше рада :D). Приємно бути першою, але на мою думку, кожен учасник конференції виклався на повну, зробивши колосальний об'єм роботи, та був гідним першого місця. У кожній доповіді, презентації відчувалась небайдужість до справи та справжня зацікавленість.

Такі заходи мають проводитись частіше, адже ніколи не потрібно зупинятись на досягнутому – завжди потрібно йти вперед. Досягайте своїх цілей!

Філіпова Ірина,

голова інформаційного сектору коледжу DSC5126