DSC5126

У КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» вже стало традицією щороку, в останню суботу березня, проводити зустрічі випускників. Ось і цього року 25 березня коледж привітно відчинив двері випускникам, які закінчили навчання минулого року, а також 5, 10 і 15 років тому.

Першими зустріли випускників у коледжі директор Ружицький Валерій Андрійович та заступник директора з виховної роботи Счастлива Олена Дмитрівна. Мов пташенята до рідного гнізда, так випускники ювілейних років з’їхалися до вузу, який поділився з ними скарбами знань, дав їм крила, навчив професіоналізму, став путівкою у життя. Теплі, щирі обійми старих друзів, посмішки – все свідчило про те, що зустрічі бажані та необхідні людям, які пов’язали свої долі з професією вчителя. Проглянувши фотовиставку та відеоролик, поспілкувавшись з ведучими свята – студентами коледжу Тимченко Кирилом та Чепік Людмилою, гості думками змогли повернутися у своє студентське життя, спогадами про що й ділилися з друзями у просторій читальній залі навчального закладу.

Випускники коледжу відзначили важливість у їхньому житті отриманих знань, вагомі зміни у розвитку навчального закладу.

Прощалися з надією зустрітися знову, тому що саме тут, у рідних стінах, чекає на випускників багато спогадів про студентські роки.

 

 DSC5126  DSC5126  DSC5126  DSC5126
 DSC5126  DSC5126  DSC5126  DSC5126
 DSC5126  DSC5126  DSC5126