DSC599224 березня 2017  року під таким закликом перед студентами І – ІІІ курсівКВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» виступила агітбригада «Лідер», яка створена на базі гуртка превентивного виховання «Перлина»  (кер. Литвин О.П.)

Як стверджує медицина, немає такої системи органів, яка не страждала б від куріння. Ступінь шкоди залежить від віку, в якому людина вперше долучається до куріння, а також від кількості викурених цигарок. Кожен курець скорочує собі життя на 5-10 років. У активних і пасивних курців страждають легені, серце, надниркові залози, розвивається склероз судин, інфаркт міокарда, інсульт. У підлітків-курців об’єм грудної клітини на 25% менший, ніж у тих, хто не курить. Особливо страждає нервова система підлітків. Лікарі встановили, що палять більш нервові, розсіяні, некмітливі, ледачі підлітки. -       Чому це відбувається?
-       Якої шкоди завдає куріння організму людини?
-       Чому у курця жовто-зелений колір обличчя?
-       Чому курці часто кашляють і відпльовуються?
-       Чому у курців голос стає грубим і хрипким?

Учасники агітбригади дали відповіді на ці питання через твердження науковців, цитати відомих вчених-медиків, розіграні ситуації та притчу про табак.

Наголосили, що  відмова від куріння – шлях до здоров`я !

Переконливо звучали слова в кінці виступу агітбригади: -       Курець знає, що губить своє здоров’я, але не може кинути палити, тому краще    взагалі не починати курити. 
-       Вдумайтеся в слова, які Фауст сказав Мефистофелю: «Куріння - це заняття для дурнів».

Ми – молодь 21-го століття,
Ми сповнені великих сподівань,
Життя - прекрасне,
Будем довго жити,
Не залишати місця для страждань!

 DSC5991    DSC5990