Зміст статті

Акредитація освітньої програми "Дошкільна освіта"

    Акредитація освітньої програми – оцінювання якості освітньої програми та освітньої діяльності закладу вищої освіти за цією програмою на предмет відповідності стандарту вищої освіти, спроможності виконання вимог стандарту, а також досягнення заявлених у програмі результатів навчання відповідно до критеріїв оцінювання якості освітньої програми.

 


Віртуальна книжкова виставка "Вчимося вчити по-новому"

Виклики часу зумовили розроблення Концепції Нової української школи – документа, який проголошує збереження цінностей дитинства, необхідність гуманізації навчання, особистісного підходу, розвитку здібностей учнів, створення навчально-предметного середовища, що в сукупності забезпечують психологічний комфорт і сприяють вияву творчості дітей.


Відбулася олімпіада з англійської мови

22 січня 2021 року в КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» змагалися студенти бакалавріату на олімпіаді з англійської мови в режимі онлайн.


Здоров’я – цінність нашого життя!

    Сьогодні чимало людей ведуть мову про здоровий спосіб життя, хоча не всі добре розуміють основну суть цього поняття і зводять його до відмови від шкідливих звичок чи занять спортом, що, безперечно, теж суттєво впливає на наше здоров’я. Насправді ж, здоровий спосіб життя – це набагато глибше поняття, це стиль життя і мислення.

 


Дошкільна освіта: педагогічні читання

10 грудня 2020 року студенти та викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної та початкової освіти КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» взяли участь у  педагогічних читаннях «Втілення ідей Софії Русової в сучасну освітню практику». 


Zagal Участь у проєкті Self-Хакатон "Ми - рефорМИ"

Наші вітання! Вікторія Шома, студентка 1 ПО групи, була визнана суперреформаторкою цього цікавого проєкту. Організатори заходу відмітили креативність, активність та готовність до змін нашої коледжанки. 

Безымянный


 srРезультати конкурсу соціальної реклами 2020

Вітаємо переможців конкурсу - студентів-бакалаврів спеціальностей “Дошкільна освіта” та “Початкова освіта”!

Поліграфічні рекламні видання:
   * буклети:
     І місце - Кабачій Світлана, студентка 1 ПО групи, «Вибір за тобою!»;

    ІІ місце - Соколенко Катерина, студентка 4 ДОс групи, «Я потребую уваги: батьки в Інтернеті»;
  * плакати, листівки:
    ІІ місце - Музика Ірина, студентка 1 ПО групи, «Облиш погану звичку, доки не пізно»;

    ІІІ місце - Фесенко Катерина, студентка 1 ПО групи, «Здоровий спосіб життя»;

Відеоролики:
     І місце - Рябокінь Яна, студентка 1 ПО групи, «Торгівля людьми»;

     ІІ місце - Шома Вікторія, студентка 1 ПО групи, «Безпека в Інтернеті»;
     ІІІ місце - Кириченко Софія, студентка 1 ПО групи, «За здорове життя». Безымянный


 rrr2Наука в житті людини

12 листопада 2020 року відбулося відкрите заняття гуртка «Юний науковець» на тему «Наука в житті людини» (керівник - Ратушинська А.С., кандидат педагогічних наук).  Безымянный


 111bУчасть у творчому конкурсі «Своя. Рідна»

У заході в номінаціях "ТворчЄскІй абзац" та "Поетичний КАЛІдор" взяли участь і студентки 1 ПО групи Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу Вікторія Шома та Світлана Кабачій, творчі роботи котрих були відзначені Дипломами управління молоді та спорту КОДА. Безымянный