Open menu

9 травня Україна разом із країнами Європейського Союзу відзначає День Європи - подію, яка символізує єдність народів, спільні цінності та прагнення до миру. Для українців це свято має особливе значення, адже воно відображає свідомий вибір громадян жити за принципами демократії, свободи та поваги до людської гідності.

«На побачення з Європою» в переддень свята 11 ПО(і,а) група (викладач Тетяна Хоренко) завітала на тематичний захід до бібліотеки коледжу. Саме студенти формують нову генерацію українців, здатних мислити глобально, діяти відповідально та впроваджувати інновації. Тому освітнє відео «День Європи» та цікаві факти про історичний та культурний розвиток Європи, про неймовірні природні явиша та найвідоміші місця європейських країн - це не лише шанс отримати якісну освіту, а й можливість долучитися до формування сучасного інтелектуального середовища. Знайомство з інформаційними матеріалами книжкової виставки «Європейська палітра книжкових шедеврів», на якій представлена література суспільного характеру та художня література відомих письменників країн Євросоюзу, показало прагнення до знань здобувачів освіти коледжу.

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а й за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації. Бажаємо усім натхнення, нових звершень, успішної реалізації та віри у спільне європейське майбутнє України!