Open menu
ruzh 


РУЖИЦЬКИЙ ВАЛЕРІЙ АНДРІЙОВИЧ

Директор коледжу

Народився на Київщині у 1964 році. У 1988 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О. М. Горького за фахом учитель трудового навчання, у 1994 році Криворізький державний педагогічний інститут за фахом – учитель образотворчого мистецтва та креслення, у 2006 році закінчив навчання в аспірантурі та захистив дисертацію зі спеціальності «Теорія та методика професійної освіти», у 2015 році закінчив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю «Управління навчальними закладами».

Викладач-методист, відмінник освіти України, кандидат педагогічних наук.

horen

 

ХОРЕНКО ТЕТЯНА ОЛЕКСІЇВНА

Заступник директора з навчально-виховної роботи

У 1984 році закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут імені  Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Фізика і астрономія».

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

 

ГАЛАШЕВСЬКА ВІКТОРІЯ МИХАЙЛІВНА

Завідувач навчально-виробничої практики

Закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. П. Г. Тичини у 2009 році, за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика та основи інформатики»; Київський національний університет ім. Тараса Шевченка у 2011 році за спеціальністю «Інформатика».

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. 

kosyak

 

КОСЯК ОКСАНА ВАЛЕНТИНІВНА

Заступник директора з виховної роботи

У 2001 році закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Українська мова та література».

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист; відмінник освіти України.

Працює  над  проблемою «Використання інноваційних технологій для розвитку автентичної особистості на заняттях української мови».

панченко

 

ПАНЧЕНКО ТЕТЯНА ЛЕОНІДІВНА

Завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної та початкової освіти

У 1979 році закінчила Київський державний університет імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Фізіологія».

Кандидат психологічних наук, викладач-методист, відмінник освіти України.

 

korchynska2

 

КОРЧИНСЬКА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА

Завідувач відділення

У 2001 році закінчила Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів імені Б. Грінченка за спеціальністю «Українська мова та література». Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Працює над проблемою «Формування гуманістичного світогляду студентів на заняттях української літератури».

Педагогічне кредо: «Не в кількості знань полягає освіта, а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш» (Фрідріх Дістервег).

МУСІЄНКО НАТАЛІЯ ДМИТРІВНА

Завідувач відділення

Закінчила Ніжинський ордена Трудового Червоного Прапора державний педагогічний інститут ім. М. В. Гоголя у 1981 році за спеціальністю «Російська мова і література»; Український державний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова у 1997 році  за спеціальністю «Українська мова і література».

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

schaslyva

 

СЧАСТЛИВА ОЛЕНА ДМИТРІВНА

Завідувач навчально-методичного кабінету

    У 1998 році закінчила Київський державний лінгвістичний університет за спеціальністю «Мова і література (французька і англійська мови)».

     Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

  Працює над проблемою «Формування комунікативної компетентності майбутніх фахівців освіти у процесі вивчення англійської мови».